| Miruna3094 a întrebat:

Acum câteva zile am observat ca nu mai puteam sa ascult muzica salvata în calculator, dar ca sunetul de pe youtube mergea.
Am încercat sa reinstalez driverul de sunet, dar îmi spune "Install Realtek HD Audio Driver Failure" si vad ca acum nu mai merge sunetul deloclaughing
Va rog ajutați-ma, ce pot sa ii fac?

2 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Poate ai pc dat pe mute sau poate ti-a iesit mufa din spate de la pc...
dupa ce verifici astea :click dreapta pe my computer-->manage--->device manager si vezi daca acolo la sunet iti apare ceva cu rosu din alea 7 subcategorii

| ADY_7201 a răspuns:

Trebuie sa mai instalezi toate driverele odata de la placa de baza sau de la placa de sunet