| sonny_4134 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am achizitionat o pereche de casti intraauriculare philips she 3680.intrebarile mele pentru voi sunt:am achizitionat unele dintre cele mai bune casti? castile afecteaza in mod serios urechea?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal,eu am casti Philips parerea mea e ca sunt bune o pereche ma cam tinut un an de zile, cele mai bune is alea pentru ipod dar depinde ce fel de mp3 player folosesti, afecteaza daca dai sunetul la maxim si mult timp in timp ai impresia ca auzi zgomote