| Polet a întrebat:

Acum cateva zile mi-am cumparat un IPhone care avea parola cu un caracter in limba engeza iar eu am schimbat tastatura in limba romana iar acum nu mai pot sa il deblochez si nici nu am posibilitatea sa schimb limba tastaturii. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| BenWilde a răspuns:

Pune telefonul in Recovery Mode, apoi conecteaza-l la iTunes si da-i restore.

1 răspuns:
| Simion_Ana_2000 a răspuns:

Incerca sa-l repornesti de mai multe ori, daca nu functioneaza du-te cu el la un specialist in telefoane.