| StefiChan8D a întrebat:

Acum cateva zile mi-am instalat ceva si acum l-am sters. Acum pagina mea de pornire este Bing orice incerc sa fac. De cand am Bing cand apas pe ceva imi apar 10000 de ferestre cu virusi pe toata pagina si nu am cum sa le inchid, am incercat sa il sterg, sa umblu in setari, sa ma uit la tutoriale si tot imi apare. Ce ma fac?

2 răspunsuri:
| Luiz369 a răspuns:

Poate ai uitat sa dezinstalezi ce ai instalat sau intra la setting (la browser)
intra la on startup si selecteaza Open a specific page or set of pages. Apoi sterge bingu-l si baga www.google.ro (sau com )

| Onisor99 a răspuns:

Daca chiar nu poti sterge Bing - ul incearca sa resetezi browserul din setari.
P.S.: Am patit si eu, dar cu alta pagina.