| Polizey22 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am luat niste casti HyperX Cloud Gaming Headset pentru PC Si l-am conectat la o placa de sunet X-Fi Care este total functionala, Trebuie de fiecare data sa il pun pe volum 15 sau mai mic ca sa mearga bine, pentru ca bazaie intruna daca nu fac asta.

Poate cineva sa ma ajute sa scap de bazait?

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Incearca sa legi calculatorul la o priza cu impamantare (bucatarie sau hol).

| Polizey22 explică (pentru Ironwin):

Este conectat deja la o priza cu impamantare. Nu cred ca-i aia problema.