| NickPop a întrebat:

Acum ceva timp am achizitionat un tv Smart de la Samsung, si as vrea sa ii cumpăr o tastatura wireless! Întrebarea este : trebuie neapărat sa ii cumpăr tastatura de la firma Samsung sau merge si de la alta firma?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca televizorul tau este compatibil cu o tastaura wireless, poti cumpara orice tastatura, nu coteaza. Dar daca nu este, orice tastatura ai cumpara, nu va functiona.))

| Andreeaa01 a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat una de la Samsung. Mie imi merge cu una de la HP