| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp am trimis o cerere de prietenie cuiva si nu stiu daca a acceptat o sau nu. unde dau la lista de prieteni, mie imi spune ca nu am niciunul. dar atunci cand am cautat pe cineva mi a spus ca am un prieten comun. va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| 2Low a răspuns:

Daca te referi la Facebook.
La profilul lui daca scrie Friends inseamna ca a acceptat in caz contrar scrie Friend Request Sent.

| unprietenaproape a răspuns (pentru 2Low):

Am intrat pe profilul lui dar nu scria asta, insa am putut anula cererea trimisa. inseamna ca nu a acceptat o

2 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Sus in stinga unde este poza ta si numele dai click si iti apare sub poza de coperta [Priteni]dai click acolo si iti apar toti prieteni tai.