| SnYcK3rS a întrebat:

Acum ceva timp aveam niste conversatii salvate in documente Microsoft word si le-am sters si am golit si cosul de reciclare. Acum am nevoie de ele cum sa le recuperez? Am incercat multe programe gen Recuva, Undetele etc dar fara efect, iar daca deschid un document word recuperat imi apar heroglife. Stiu si in ce folder le-am avut, eu vreau doar sa le recuperez dar si sa le citesc. Ajutor, vreau ceva nou

Funda

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Ce ajunge in Recycle Bin si cosul este golit, nu mai exista sperante. sad