| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp mi-am schimbat parola (,) la facebook si am uitat-o. Cum pot sa imi recuperez contul, daca nu mai stiu nici parola de la contul de email?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu numarul de telefon. Daca l-ai introdus la inceput. Daca nu, cumpara MemoPlus de la farmacie. Sa-ti imbunatatesti memoria. Că nu ai 80 de ani.

| K0sti a răspuns:

De mare exceptie...

| DryIce a răspuns:

Nu se mai poate face nimica.

| KLiNK a răspuns:

Parca puteai sa recuperezi parola de la mail numai daca ai introdus un numar de mobil corect atunci cand ti-ai facut prima data email-ul.