| Khero a întrebat:

Acum ceva timp, un prieten facea bani acasa, doar completand chestionare online. Se mai practica asa ceva? Daca da, imi puteti lasa niste siteuri? Ca tot vine vara o sa am ceva timp liber si ma gandean sa-l ocup cu ceva. Stiu ca sumele obtinute din asa ceva sunt ridicol de mici.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da sunt ridicol de mici, probabil faci cativa $ intr-un an, atunci cand li se scoala lor sa iti trimita 1 sondaj.

| many404 a răspuns:

Sunt destul de mici 5-10cp cenți pe sondaj.

| CPAElites a răspuns:

Ce te-a mintit prietenul tauwinking

| Yagami a răspuns:

Salutare. Daca vrei te poti inscrie pe site-ul acesta:
http://www.marketglory.com/strategygame/ovidiudrg
este un joc online de strategie asemenea vietii reale, unde poti transforma banii virtuali in bani reali, dar trebuie sa te chinui putin. Macar este interactiv si nu trebuie sa investesti(decat daca doresti sa faci mai rapid bani). La inceput ii faci putin greu dar cu timpul si rabdare dupa o luna/ doua poti ajunge la sume considerabila.