| bugativeyRO a întrebat:

Acum juma' de an ( poate chiar un pic mai mult ) am cumparat niste casti Philips SHE6000 la 110-120 Lei sau undeva pe acolo. Faza e ca acum am probleme, nu cu casca ci cu firul. In zona unde firul principal se desprinde in 2 ( unul pentru fiecare casca ), la casca dreapta, daca nu misc firul intr-o anumita pozitie, nu se aude ( casca dreapta ). Am scos Invelisul de cauciuc sa vad daca nu cumva firul este intrerupt dar sub invelisul de cauciuc, firele erau prinse intr-un alt invelis de plastic, pe care n-ai cum sa-l scoti. Mi-e ciuda rau de ele fiindca ele n-au nimic, numa firul ala amarat. De cand am umblat acolo si am miscat firul in toate directiile au inceput sa se auda si un pic mai slab, iar cea stanga se aude mai bine ca aia dreapta. Castile le-am cumparat de pe raft fara vreun certificat de garantie sau ceva. Stie cineva cum as putea face, la cine sa le duc, sa-mi schimbe firul cu totu cu altul nou, contracost? Adica, ma indoiesc ca firul costa mai mult decat casca in sine ( presupun ca pana in 20 lei nu? )
Funda!

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

În București. Încearcă la conectica.eu

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Daca ai fir si esti din Bucuresti. ti le pot schimba eu.

| bugativeyRO explică (pentru octav005):

Apai asta e problema, ca n-am fir separat...

| octav005 a răspuns (pentru bugativeyRO):

Se gasesc in comert. la conectica. pe MAICA Domnului sunt vreo 7 magazine.

| bugativeyRO explică (pentru octav005):

Unde laughing? Sunt site-uri de unde pot comanda online daca poti comanda, daca stii, te rog?

| octav005 a răspuns (pentru bugativeyRO):

În București. Încearcă la conectica.eu

| bugativeyRO explică:

Atata numa ca problema este ca nu stiu ce sa caut laughing...