| johnnymax a întrebat:

Acum pe chat-ul de facebook nu imi mai apare cine e online de pe telefon si cine de pe pc, imi apare doar punctul verde...ce pot face ca sa schimb asta?

2 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

Fa update la browser si Flash player.

| Numenul a răspuns:

Pai daca e telefon inseamna ca nu e on, dar a fost ultima data logat pe telefon. Daca e bulina verde inseamna ca in momentul ala e chiar on, fie de pe mobil, fie de pe PC. Daca nu e nimic inseamna ca nu e on dar ultima data a fost logat pe PC. Sper ca te-am ajutat! big grin