| Vizireanu_Andreea_1998 a întrebat:

Acum recent, 3 zile am cumparat un laptop ca sa zic asa MacBook Air zis ipad. As vrea sa ii schimb din icloud in windous..este o posibilitate? daca da, cum as putea proceda? multumesc happy

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E simplu.
Vinzi iPad-ul si-ti cumperi un laptop compatibil cu windous... big grin

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

MacBook Air e una, iPad este alta. MacBook este un laptop, iPad este o tableta. iCloud nu este sistem de operare, ala la care te referi este iOS (daca e tableta) sau MacOS (daca este laptop). Da, poti instala Windows pe el, numai ca ti-ai bate joc de laptop, daca este laptop. Daca este tableta, nu, nu poti schimba, si oricum ti-ai bate joc de ea daca ai face asta.

| Vizireanu_Andreea_1998 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Da este laptop. nu imi permite sa descarc jocuri de pe "safari" zice ca nu este comparibil. deci as putea sa il schimb? Si de ce mi-as bate joc?

| xSega a răspuns:

Se numește iOS sistemul de operare nu iCloud, și nu îl poți schimba