| AndreeaNarcisa a întrebat:

Adidasii cu leduri se strica daca intra lichid la locul de încărcare? (prin USB)

6 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Daca ai scapat iti recomand sa ii ti undeva la o caldura mai intensa, de oarece e nevoie ca tot lichidul ce a intrat sa se evpore, in caz contrar mufa poate oxida si nu va mai face contact

| AndreeaNarcisa explică (pentru DaniTDCI):

Mi i-a rezolvat o proastă care efectiv își bate joc pentru ca ea consideră ca nu e asa. Mulțumesc, dar deja s-au dus.

| mont a răspuns:

Da se pot strica asa, experimentat. Se pot si repara, insa nu sunt usor de reparat.

| Rammy17 a răspuns (pentru mont):

Buna scuza’ma ca te intreb, dar imi spui te rog unde sau cine ti i’a reparat?
Spre ex la mine un picior nu se mai aprinde deloc, iar la celalalt doar 3 culori mai merg si as vrea sa’i repar dar nu stiu unde si la cine sa ma duc.
Ma poti ajuta cu niste detalii?

| mont a răspuns (pentru Rammy17):

Eu personal i-am reparat. happy Sunt pasionat de beculete. big grin

| Rammy17 a răspuns (pentru Rammy17):

Si cine ar putea sa ii mai repare, ca eu nu le am cu becurile