| Zebi a întrebat:

Ai nevoie de nero pentru a pune muzica pe stick?

9 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Nu nu ai nevoie, introduci sticul in portul usb, intri in my computer, ti-a aparut partitia stickului, intri in el si copiezi orice fisier vreiwinking

| G a răspuns:

Nu. drag & drop e suficient.

| Sunshinee a răspuns:

Nup. Ai nevoie de nero doar pentru dvd, de obicei. (:

| Saya a răspuns:

Salut!

Nu ai nevoie de nero. pui stickul in usb si o sa ti-l detecteze ca new device apoi lucrezi normal cu el muti fisiere/ copii sau redenumesti si apoi cand termini scoti stickul si gata:-)

paa

| Stelutssa a răspuns:

Nu, ai nevoie de nero doar cand vrei sa faci un dvd sau un cd.Atunci cand vrei sa pui muzica in stick, telefon sau mp3 nu iti trebuie nero. Sper ca te-am ajutat. Funda, pls:*

| Abcfunny a răspuns:

Nu.Cand pui stick-ul in usb la pc acolo o sa-ti apara in my computer o noua fereastra.Intri in ea si acolo pui muzica.

| BughY a răspuns:

Nu

| Aly_7975 a răspuns:

Nu, pur si simplu o copiezi happy

| Spawny24 a răspuns:

Nu, intry in My Computer si ar trebui sa iti vezi stick-u la ' Devices with removeable storage'. Intri in el si dai copy paste la ce doresti sa copiezi.