| iKaiju a întrebat:

Ai nevoie de televizor smart sa te conectezi la ps4 sau xbox one? Am un televizor ceva mai mare pe perete dar nu are Youtube sau Netflix, am un loc unde pot conecta hdmi 1/2 si din tv am optiunea sa ma bag pe porturile alea dar nu sunt sigur daca merge.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Daca tv are hdmi merge garantat, doar sa pui tv pe respectiva conexiune din meniul lui.

| iKaiju explică (pentru antimulte):

Stiu exact la ce te referi mersi mult

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai ce treaba are? Ai nevoie doar de hdmi.

| AlleXuSS a răspuns:

Salut nu conteza daca tv-ul este sau nu smart atata timp cat are un conector hdmi este bun
poti conecta si un televizor cu tub daca are hdmi!
Succes!