| Gabbi9999999 a întrebat:

Ajută-te să confirmăm numele tău
Le cerem tuturor celor care se înscrie pe Facebook să folosească numele lor real, astfel încât prietenii să ştie cu cine iau legătura.

Te rugăm să introduci numele pe care doreşti să-l confirmi şi să-l foloseşti în mod public pe Facebook. Reţine că este posibil ca numele din profilul tău să fie actualizat automat la numele pe care îl introduci mai jos.
Prenume
Numele de familie
Please provide identification that displays the name you're confirming. Learn more about why we require ID verification and the different types of ID we accept below.
What types of ID does Facebook accept?
How do I upload my ID to Facebook?
What happens to my ID after I upload it?
Actele tale
Format JPEG, dacă este posibil. Poţi ataşa până la 3 fişiere
Pff, am făcut marea prostie de a da să îmi schimb numele, și au spus că o să îmi trimită un email în care să confirm că acesta e numele meu de la facebook, problema este că ei mi-au trimis emailul dar eu nu am cum să intru pentru că îmi spune că contul meu e în curs de reciclare, vă rog frumos ajutați-mă sad.

1 răspuns:
| Gunoi a răspuns:

Reciclare? Nu era verificare laughing mai nou reciclează conturi
Ceea ce trebuie să faci este să urmezi instrucțiunile lor alte detalii legate de problema care o întâmpini tu poți găsi pe internet deoarece eu nu cunosc detaliile și ce informații am primit nu pot decât să sugerez anumite idei, și să îți ofer informații despre problema pe care o întâmpini din perspectiva altor persoane