| GheorgheIonn a întrebat:

Ajutama si pe mine te rogg

(cei care folosesc facebook)

Eu am facebookul pe telefonul meu am un Samsung cu android am instalat facebook totul era bine cand eram conectat si cand scriam cuiva pe facebook apaream cu bulina verde si scria mobil cand ieseam adica cand nu mai scriam aparea un telefon si scria de cat timp nu am mai scris 2 minute, cand sunt pe facebook apar cu bulina verde cand ies se deconecteaza nu mai apare telefonul acela si nu mai scrie 2 minute. De ce?

Ajutorrrr dau fundeeeeee am facut update dar degeaba

Răspuns Câştigător
| LaviniaTeodora a răspuns:

Nu mai arata telefonul acela ppentru ca nu mai esti pe faebook. Daca esti aparae, daca nu, nu. Telefonul sau bulina ( depinde pe ce esti ) reprezinta daca esti online sau nu. Sper ca te-am ajutat! O zi buna! :*

1 răspuns:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Scuze dar nu poti sa fi mai explicit/explicita?
O zi frumoasa!