| georgianasiiulia a întrebat:

Ajutati-ma! Am o problema cu pagina mea personala de Facebook. Imi spune sa Te rugăm să confirmi datele tale
Contul tău a fost blocat deoarece trebuie să-ţi confirmi vârsta. Te rugăm să completezi formularul de mai jos în termen de 28 de zile pentru a redobândi acces la contul tău. Dacă nu îţi confirmi vârsta în termen de 28 de zile, contul tău va fi şters. Te rugăm să reţii că nu-ţi vei putea accesa contul dacă completezi acest formular.
Prenume

De ex: Ion
Numele de familie

De ex: Popescu
Data naşterii
Adaugă anul
Te rugăm să furnizezi o fotografie sau imaginea scanată a unui document de identitate care îţi confirmă vârsta. Informaţiile din document trebuie să corespundă informaţiilor listate în cont. Odată ce-ţi confirmi vârsta, vom şterge documentul tău de identitate de pe serverele noastre. Mai jos, află mai multe despre motivele pentru care solicităm documentul de identitate şi diferitele tipuri de documente de identitate acceptate.

Trimiterea documentului de identificare
Ce tipuri de documente de identitate acceptă Facebook?
Cum îmi încarc documentul de identitate pe Facebook?
De ce mi se cere să încarc un document de identitate?
Ce se întâmplă cu documentul meu de identitate după ce îl trimit către Facebook?
Actele tale
Format JPEG, dacă este posibil. Poţi ataşa până la 3 fişiere.
Choose Files
Submit
Ajutor. Nu stiu ce sa fac sad sad sad

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scaneaza cartea de identitate si trimite-o. Cineva ti-a raportat contul ca fiind fals. Citeste pe aici: https://victoriagiorgiana.com/verificarea-identitatii-pe-facebook/

| georgianasiiulia explică (pentru Salontanul):

Eu sunt minora. Nu am carnet de conducere si nici buletin. Merge cu carnetul de note sau cu certificatul de nastere?

| Salontanul a răspuns (pentru georgianasiiulia):

Nu cred! Poti sa-i contactezi si sa-i intrebi: https://www.facebook.com/help/community/question/?id=10151941750699252
Sus in dreapta ai butonul "Pune o intrebare".

| georgianasiiulia explică (pentru Salontanul):

Mersi

| Salontanul a răspuns (pentru georgianasiiulia):

Multumesc si eu!