| Assassins a întrebat:

Ajutati-ma.Am vrut sa intru in sa-mp si cand intru nu se intampla nimic, nu se incarca, imi apare sageata de la maus... ce sa fac sa mearga?
p. s:funda!

Răspuns Câştigător
| Ford a răspuns:

Jucam si eu sa-mp acum 1 an...trebuie sa scoti sa-mp sa scanezi cu un antivirus bun si sa-l reinstalezi (incearca sa-l downloadezi de pe un alt site ). La mine a mers si am avut o problema similara.

3 răspunsuri:
| Catalin91 a răspuns:

Instaleaza din nou jocul si sa nu uiti de crack vezi poate atunci o sa iti mearga.

| Assassins explică:

Dar mi sa mai intamplat odat si sa rezolvat...sa ii dau o scanare de virusi la pc poate ar merge

| MaDutzZAa a răspuns:

Wow! si mie mi s-a intamplat asa si l-am dus la reparat avea un virusbig grin daca vrei du-l si tu nu costa foarte mult

sper ca te-am ajutat