| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma.
Cum fac sa vad postarile de pe peretele de pe Facebook, astazi este ziua mea si nu pot vedea urarile.
Nu stiu pe ce am apasat, dar mi-a disparut.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu cum faci, voiam doar sa-ti urez la multi ani, multa sanatate si o zi de nastere cat mai frumoasa! happy

| SilviaDulcik a răspuns:

E mai bine asa, daca nu vezi.

| gigite a răspuns:

Facebook-ul,astazi merge prost tare, se lucreaza la el cred...

| Ellyan a răspuns:

Când te deconectezi, langa săgeata apare o iconiță un lacăt.Dai click pe ea si alegi jos unde scrie"Vezi mai multe setări", apoi te duci la "Confidentialitate". Acolo vei vedea in dreapta "Foloseste jurnalul de activitati"da-i click pe el, si intr-un colt in dreapta apare"notificari" si bifeaza optiunea "oricine. Sper ca te-am ajutat.

| octa2021 a răspuns (pentru Ellyan):

Tot nu mi se vede urarile pe care prieteni mi-au urat la multi ani

| RazvanZmole a răspuns:

Ia- i dat remove de pe pagina ta