| RauL8229 a întrebat:

Ajutati-ma! (In special astept raspuns de la Dobrinus)

As vrea sa imi iau un Desktop PC. Si am gasit ceva. Si am zis sa va cer parerea, care e mai bun? Si, se merita pretul?

http://www.emag.ro/......DF8CBMBBM/

SAU

http://www.cel.ro/......980-4gb-l/

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Salutare daca tot astepti raspunsul de la mine:
1.Nu se merita niciuna deoarece din piese iti faci un pc turbo la un pret mult mai bun
2.Primul iti este cam de ajuns nu merita sa dai inca niste bani pentru al doilea.
O sa iti fac un pc mult mai bun de 70 de milioane in comparatie cu primulwinking

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......t/1108677/
+cooler placa de sunet si windows si tot nu e 70 milioane :)

| Jhonny22 a răspuns:

Eu iti recomand a 2a, in primul rand, nu te uita dupa placa video sau ramii, ca se poate upgrada mai tarziu, placa de baza spune totul, pentru gaming sunt bune amandoua, dar a doua 4790 e,, teapana,, sa spun asa...numai spun de placa video, plus hardiskul ssd, e super desktopul...cumpara-l cu incredere, Asus is the best in motherboard big grin