| Muppet a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Am primit un telefon cu touchscreen dar touchscreenul este stricat pentru ca nu merge deloc.nu este crapat sau zgariat dar nu ia nici o comanda.Stiti va rog daca se poate repara sau cam cat costa sa-l repar?big grin

5 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Totusi, de deblocat din butonelul lateral ai incercat sa il deblochezi?

| Dominicc a răspuns:

Se schimba placa cu totu la astea.

| Razvan1231 a răspuns:

Da se poate repara... El are un fel de foita sub ecran iar aceea cred ca s-a rupt si de aceea nu merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu al meu am patit la fel.Are displayul stricat.Costa 200 RON reparatia.cam mult dar asta esad

| Muppet explică:

@ smartalogu : normal ca am incercat laughing ...am precizat ca nu primeste comenzile la touchwinking