| Aura_Trif_1994 a întrebat:

Ajutati-ma va rog, când încerc să conectez cablul de net la calculator nu apare nimic pe desktop cum ca ar fi conectat sau ceva.Am incercat sa conectez acelasi cablu la alt laptop si a functionat totul.Ma puteti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Driver-ul placii de retea pentru pc ai incercat sa-l instalezi? Dooh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai mergi in start-click dreapta pe computer si apoi manage. In fereastra ce apare dai click pe Device Manager. In dreaptaa iti vor fi afisate multe.Sa ne spui ce anume este cu semnul exlamarii (!) sau altfel de semn.