| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos cum pot sa pun sau sa instalez pe tableta GPS ul, tableta se numeste Acme TB711 3G?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi ce GPS să instalezi pe ea, că are modul GPS din fabrică:
http://www.acme.eu/......ore-tablet

| EmanuelEmy7 a răspuns:

De pe Google play, cauti simplu gps, si il instalezi!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Lol, gps ul este un modul fizic, o parte hardware ce dracu vrei sa instaleze din google play?

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru suntserios):

Atunci sa caute pe google tvonline apk.
Tu postezi pe site-ul asta, sa faci norma?! big grin

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Eu postez de pomana? cine da sfaturi sa downloadeze gps uri?

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru suntserios):

Te ignor, ca cu tine nu se poate discuta, la ce inteligenta ai!

| hypentakill a răspuns:

Idiots. GPS este incorporat in tableta sau nu. Poti downloada o aplicatie care sa utilizeze GPS-ul ca sa iti determine locatia. Prost informati sunt oamenii ca tine Emanuel.