| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog sa aleg o camera web buna si relativ ieftina... E urgent, maine vreau sa o fac cadou. Multumesc

Răspuns Câştigător
| shishilik a răspuns:

A mea e de la Delux, si merge foarte bine. Sunt si de forme foarte amuzante. Pretul in jur de 50 Ron am dat eu pe a mea acu 2 ani, acum nu mai stiu...

7 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Nici A4Tech nu e rea. O am de 2 ani, are si microfon si a fost doar 40 ron.

| girlxx21 a răspuns:

Am o camera Genius..in forma de catel sunt si alte animalute..costa cam 50- 60 de lei au si microfon happy

nony
| nony a răspuns:

Mie imi plac cele din firma Hercules.Nu stiu in tara ce preturi au, dar au leduri integrate, si microfon.Claritatea imagini este buna, poza de la avataru meu cu ea este facutá.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Dac vrei ceva calumea ia si cu microfon...
Alea cu corme sunt mai iestine

| VladRO a răspuns:

A mea e HP si merge chiar foarte bine, daca pun pe superwebcam la mess se vede ok happy si nu a costat mult, nu mai mult de 50 de lei

| papatukjatlekjulk a răspuns:

A mea e Logitech si e foarte buna si ieftina!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice de la Microsoft, Creative sau Logitech. happy