| EmylyaEmy a întrebat:

Ajutoooor! Am o problema desul de grava... Ieri mi-am cumparat un telefon (Samsung Galaxy Ace Plus) cu banii jos (vreo 10 milioane). Daca am stricat locul unde se introduce incarcatorul credeti ca se poate rezolva? Din garantie iese sigur, dar intreb daca se poate rezolva.

Răspuns Câştigător
| paul18 a răspuns:

Il rezolva garantia, ii spui ca asa l-ai primit daca e cumparat de ieri happy in nici un caz nu le zice ca tu l-ai stricat, le spui ca asa era si gata, nu vei platii nimica daca spui asa happy bafta si astept sa lasi un mesaj sa vad daca ai rezolvat problemahee hee

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

La garantie nu iti rezolva nimic, cauta orice rpetext sa iti spuna ca tu l-ai stricat si ca ei nu pot acoperi pagubele. Du-te la un service si vezi ce rezolvi. In principiu se poate face, doar ca trebuie sa mai platesti ceva in plus. De curiozitatea. cum ai reusit sa faci una ca asta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

La garantie nu cred ca il rezolva, mai ales daca se vad urme de "violenta". incerca la un service pentru telefoane.

| EmylyaEmy explică:

Keep calm! S-a rezolvat! Slava Domnului, cu garantiawinking! Mersi tuturor!

| mcrazy39 a răspuns:

Poti sa cumperi un incarcator universal e vreo 20 lei eu am si n-am probleme ca n-am incarcator sau in cazul tau locul unde se introduce incarcatorul e stricat sper ca am fost de ajutorwinking