| Dorutzzu a întrebat:

Ajutoor! Daca te pricepi la calculatoare citeste te rog intrberea. De ceva timp incoace mi-au luat-o RAMii razna, adică mi se bloca din când in când timp de 2 minte, utilizaera RAMilor fiind 100% (am o chestie pe ecran) iar, ieri, am băgat un volan cu pedale in el sa ma joc putin NFS, iar azi, când il deschid, îmi apare ecran negru. Daca schimb windowsul se rezolva? Care credeti ca ar fii problema? Funda + VOT!

3 răspunsuri:
| Coma21 a răspuns:

Schimba ramii happy, probabil face si un sunet pc-ul, cand il deschizi ma refer. Daca nu scoate nici-un sunet, fa windows! Sunetul este mai lung decat acel beep cand deschizi normal pc-ul!

| K0sti a răspuns:

In loc sa-ti pui intrebari, mai bine testeaza ramii si lasa jocurile, ca sunteti bata!

| Nicusor_Popazul_1972 a răspuns:

Vezi ramii sau windows-ul dacă nu încearcă pe alt pc placa ta video.