| SweetAndDead a întrebat:

Ajutor! Am activat autentificarea in doi factori la Facebook si nu mai primesc codul prin SMS. Ce e de facut? Exista vreo metodă s o scot? Sau daca nu, cate zile trebuie sa astept pana ma deblocheaza?

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Daca mai esti conetat si pe alt dispozitiv, poti sa o scoti de pe el. Daca nu mai esti nicaieri conectat, se complica treaba. De deblocat singur, nu o sa te deblocheze.

| SweetAndDead explică (pentru sweetys):

Păi asta e problema:ca nu mai sunt conectata pe nicaieri. Esti sigur ca nu o sa ma deblocheze? Ca acolo scrie sa incerc din nou peste ceva timp. Ai patit si tu asta?