| fanat1c a întrebat:

Ajutor, am dat dezinstalare la actualizarile de la google play si mi s-a sters tot din telefon, mai pot recupera datele?, mi s-au sters pana si pozele facute cu telefonul, va rog, trebuie sa recuperez datele imediat!

Răspuns Câştigător
| darkhell217 a răspuns:

Incearca cu programu asta
https://www.easeus.com/......overy.html

| fanat1c explică (pentru darkhell217):

Merge aplicatia sa citeasca datele, deoarece ele inca ocupa spatiu in telefon, dar nu le vad?

| darkhell217 a răspuns (pentru fanat1c):

S-ar putea, incearca, eu am folosit-o doar pentru a recupera din pc

| fanat1c explică (pentru darkhell217):

Iti multumesc, m-ai salvat! Daca nu era aplicatia, ma bateam singur. Dar mai pot actualiza google play?

| darkhell217 a răspuns (pentru fanat1c):

Da, nu are legatura, ti s-au recuperat?

| fanat1c explică (pentru darkhell217):

Pozele da, aplicatiile nusad

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai ai nicio șansă.

| ScortSyndicate90 a răspuns:

Din cate vad eu aici prin dezinstalarea actualizarilor din Google Play tu ai dat un fel de reformatare fortata! In acest caz trebuie fie sa actualizezi la loc aplicatia/serviciul respectiv pentru ca totul sa revina la normal fie iti faci totul la loc precum un telefon nou (conturi gmail google play etc) sau contactezi compania de unde l-ai cumparat! In cazul in care mai e in garantie poate ai sanse! Dar daca toate datele le-ai sters prin aceasta reformatare fortata dezinstaland google play, totul inclusiv fisiere, date, aplicatii, poze sunt irecuperabile! Din nefericire s-ar putea sa iti trebuiasca alt telefon daca nu actualizezi la loc google play in cel putin 2-3 zile! Poti opta pentru galaxy j3 2016 2017 galaxy s8+ iphone x etc! Bafta! Pentru un pret acceptabil iti recomand un galaxy a10 sau a5 2017.

| fanat1c explică (pentru ScortSyndicate90):

De ce in 2-3 zile? Apropo, cand dau la google play sa se actualizeze spune ca se actualizeaza, dar nu arata nimic. In plus. datele sunt in telefon. Memoria este ocupata, dar nu pot vedea datele...

| darkhell217 a răspuns (pentru fanat1c):

Salveaza daca nu pozele din ele ce poti si asa si dai o resetare si refa-l de la capat, eu de obicei nu fac update la nici o aplicatie, doar daca chiar o folosesc mult si asa

| fanat1c explică:

Mentionez ca memoria telefonului e ocupata de aplicatiile pe care le-am avut.

| fanat1c explică:

Wow, mi-a dat si cardul afara.