| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

Ajutor am primit o tableta Samsung galaxyy tab 2 si am descărcat aplicatii din magazin play si nu le gasesc unde sunt salvate si instalate va rog ajutorrrrrrrrrr mega funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Aplicațiile instalate le vei găsi la Setări - Dispozitiv - Aplicații, și aici vei avea: Descărcate, Pe cardul SD și Rulează.
Cele din "Descărcate" sunt instalate în memoria internă, iar cele din "Pe cardul SD" bineînțeles pe cardul micro SD.
Succes!

| AntidotDeViseInterzise explică (pentru anonim_4396):

Lasa.mi id de mess ca sa putem vorbi pe privat

| MissIoana2002 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau m-as duce la magazinul de la care am primit tableta, bineinteles daca stii de unde ai primit-o.Sau ai putea sa cauti mai bine pe tableta, in orice folder si la setari poate ca nici macar nu ai instalat jocurile cumva. Sper ca te-am ajutat.