| Paul5777scipio a întrebat:

Ajutor!
Am schimbat in XP de la 64 biti la 32, nu mai stiu unde sa intru sa revin la 64.

Răspuns Câştigător
| Paul5777scipio explică:

Daca ai facut toate operatile de la 64 la 32 cred ca ar trebui sa mergi in windos sistem operativ incearca un reset daca nu se poate reinstaleaza windowsul

4 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa instalezi din nou windowsul

| Romaniamafia a răspuns:

Ca sa treci de la 64 la 32 sau invers trebuie reinstalat sistemul

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca ai facut toate operatile de la 64 la 32 cred ca ar trebui sa mergi in windos sistem operativ incearca un reset daca nu se poate reinstaleaza windowsul faci o restaurare--restoration

| Paul5777scipio explică (pentru BostanDaniel1974):

Multumesc