| AMK a întrebat:

Ajutor! Am un iph 6 plus si am uitat codul de acces personalizat alfanumeric. Am touch id insa daca voi inchide si deschide tlf imi va cere OBLIGAT parola si nu o mai stiu. Fe pot face sa imi restez parola?

3 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Persoana de mai inainte incerca sa te ajute, nu trebuie sa fii bitchy.

In fine, tu cu ce ti-ai sincronizat iPhone-ul pana acum? iTunes sau iCloud?
Uite aici: https://support.apple.com/ro-ro/HT204306
Daca nu reusesti nimic, spune-mi. Insa nu mai incerca sa deblochezi telefonul pana nu incerci solutiile de acolo.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Sa intri pe laptop sau PC pe iTunes sau iCload ( nu mă pricep cu iphonurile) și resetează acolo

| AMK explică (pentru Crisstinayy12):

Nu zau. Daca nu te pricepi dc comentezi