| MihaiCatalin231 a întrebat:

Ajutor! An un psp 3004 versiunea 6.60. Cand vreau sa intru pe facebook imi apare Communication with the server failed. A dns error has occurred! Sau SSL communication cannot be performed. A handshake error has occured in SSL. Din cauza asta nu pot accesa facebook, sau alte site-uri. Cum o pot rezolva?

2 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Esti sigur ca esti conectat la internet din moment ce iti da si pe alte site-uri eroare?

| MihaiCatalin231 explică:

Da am 2 wierless-in casa si se conecteaza pe alte site-uri merge