| Laver_Edi_1997 a întrebat:

Ajutor! Cand vreau sa instalez Windows 7 imi intra si dupa ceva momenta imi apare o eroare de genu "A Media driver your computer is missing."

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Defect Windowsul sau placa de baza, sau unitatea din care vrei sa instalezi (DVD-RW, stick).

| Laver_Edi_1997 explică (pentru Salontanul):

Daca pun un dvd care are ceva pe el il citeste

| Salontanul a răspuns (pentru Laver_Edi_1997):

Inseamna ca este defec Windowsul! E mai usor cu stick-ul. Ia programul Rufus si o imagine Windows 7 si scrie-l!

| nelyjoly a răspuns:

Cauta la un prieten si inlocuieste unitatea dvd, daca nu merge nici asa incearca un alt dvd cu windows (sau viceversa) Bafta.

| Codrinn69 a răspuns:

Ia-ti windows original, nu mai lua de pe net si o sa-ti mearga.

| th3fla39 a răspuns:

Ai cumparat windows-ul sau la-i luat de pe net?