| narcis08 a întrebat:

Ajutor. cand vreau sa raspund la o intrebare imi spune sa ma loghez, ma loghez si cand sa raspund aceeasi problema si eu sunt logat iar daca ma loghez cu facebook-ul imi da alta persoana.Cum o rezolv?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Faci asa : Intri la intrebare sa dai raspunsul si binenteles prima data apare sa te loghezi dar tu nu faci nimic, trebuie sa astepti pana se incarca... astepti cateva minute (2-3) daca nu de schimba nimic atunci clic dreptul si dai refresh paginii, repeti asta ori de cate ori este nevoie! Dar inainte asigurate ca esti logat! Bafta!