| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Ajutor care vreti funda

Vreau sa-mi spuneti tot ce stiti despre telefonul Samsung Galaxy Mini. Adica avantaje si dezavantaje. Zilele aste o sa-mi cumpar unul si nu as vrea sa regret!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai are destulde dezavantaje Mai bine mai strange bani pana la un xony ericsson xperia mini st15, ca sa nu regreti dupa, datorita materialelor slabe.

| GabyG a răspuns:

Am eu Samsung galaxy mini. Telefonul se aude bine si este si android. Dezavantaje ar fi ca video-urile nu se vad chiar perfect, dar se vad destul de bine avand in vedere pretul telefonului. Daca umplii telefonul cu multe aplicatii o sa ti se miste uneori greu, dar daca tii numai alea care iti trebuie si nu foarte multe iti merge chiar bine. Telefonul este bun la pretul lui, daca nu vrei un telefon fitos sa faca orice.