| Daniel90 a întrebat:

Ajutor! Cer ajutor celor ce se pricep in telefoane si android! Mi-am dat backing up din greseala la telefonul meu Samsung Galaxy Young si ramane blocat la ecranul de pornire si nu ma lasa sa intru in bios! Deci puteti sa imi dati un sfat bun sa ma scoata din belele! Caci ma pedepsesc parinti si...Dau funda! Ajutor!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca iti intra in download mode (Power + Home + Volume Down ) descarca softul de pe net si instaleaza-l cu Odin. Gasesti tutoriale destule pe net

ATENTIE: DACA INSTALEZI UN FIRMWARE GRESIT RISTI SA IL BRICK-UIESTI SI NU POTI SA II MAI FACI NIMIC.

| teot56 a răspuns:

Scoate bateria.
Sper că te-am ajutat, bye!