| Msk2002 a întrebat:

Ajutor! Cineva mi-a instalat Windows 10s pe un laptop Free dos iar acum nu pot descarca nimic de pe browser. Pot folosi doar Microsoft store. Am încercat sa ies din s mode dar nu reușesc, ce pot sa fac. Va rog ajutați-mă

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Cineva nu tia instalat bine windowsul jos in bara ai un stegulet intri acolo in sistem operativ si ai douo optiuni in stanga rezolvarea problemelor si in dreapta reactualizare daca nu rezolvi cu primul ii faci un refres

| Msk2002 explică (pentru BostanDaniel1974):

O sa încerc sa ii dau refresh, din câte am înțeles s mode-ul se dezactivează de pe Microsoft store dar când caut găsesc doar upgrade to 10 pro