| JustMe4ever a întrebat:

Ajutor DAU FUNDA!
peste o saptamana imi expira antivirusul si nu stiu ce alt antivirus sa iau.
As vrea unul fara lincenta dar pe net nu am gasit
Va rog frumos dati-mi si mie un link de unde sa descarc un antivirus fara licenta care sa fie free.
Care e mai bun AVG, Avasta sau Norton?
nu vreau bitdefender sau alte tampenii
Dau funda pentru cel mai bun

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Free AVG si il poti descarca de aici http://free.avg.com/us-en/download-free-antivirus

| CapitanuSemafor a răspuns:

Alege, BitDifender, Karpesky sau AVG ele sunt cele mai bune, nu conteaza ce crezi tu. Eventual cauta de la cineva un antivirus cu licenta modificata sa tina pana in 2015, 2020 sau pe viata, vezi ce gasesti. Eu folosesc BitDifender si este foarte bun, nu judeca fara sa incerciwinking

| adutzadragutza a răspuns:

Pai e bun nod 32 eu pe asta il folosesc, sau mai este altul bun ...pannda happy... fundita happy

| DarkMirror a răspuns:

Dintre AVG Avast si Norton aleg Avast, dar, eu folosesc Avira si n-am treaba.De 1 an il folosesc si imi expira peste 2 ani :D.Il iei de pe http://filehippo.com/download_antivir/, vezi ca langa poza cu Avira scrie Antivir Personal, langa, un pic mai incolo, scrie : Download Latest Version. Iar avast tot de pe acelasi site : http://filehippo.com/download_avast_antivirus/.Dak vrei pe filehippo.com cel mai tare site de programe...bazeazate pe el! Daca vrei informatii imi dai mesaj.Bafta cu antivirusu si La multi ani!

| unknown3243 a răspuns:

Microsoft security essentials

| Beatrice a răspuns:

Avast.Eu nu am probleme cu el.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bune e avast, cauta pe google si vei gasi. si cauta o licenta gratuita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este ESET NOD 32 Antivirus nu este mare si este foarte bun! Sper ca ti-am fost de folos!

| Diiia_3965 a răspuns:

Eu am avasta si functioneaza foarte bine, e si gratis :* uite un link http://www.avast.com/en-eu/free-antivirus-download