| Andreiii19 a întrebat:

AJUTOR!

De ieri seara pc merge foarte greu in cs go am 20 fps straight face, procesorul merge la 100%, se blocase aseara si bara de start straight face
Am dezinstalat azi toate jocurile si programele de care nu am venoie... tot asa
Va rog, daca stiti cum pot remedia problema raspundeti!

2 răspunsuri:
| Andreiii19 explică:

Nu am nevoie*, din graba.

| Beast69 a răspuns:

Probabil ai scapat un virus in pc si acum isi face treaba... cel mai bine ar fi sa reinstalezi windows.ul, daca nu, descarca-ti norton 2015 si sigur o sa iti scoata virusul daca dai o analiza totala, si mie mi se mai intampla