| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOR! Deci am un telefon nokia n73 de cateva luni si am o prblema cu el.
Imi spune ca am memorie plina si sa sterg nu stiu ce data.Am sters toate mesajele, toate numere de telefon din telefon nu de pe cartela, am sterg poze, jocuri toate si tot asa tot ce am avut si tot asa imi zice si am si card si am pus sa mi se salveze toate in card si tot asa. Ce sa fac? sad
Mai nou nu ma lasa sa intru nici sa scriu mesaj, sa ascult muzica, sa fac poze si sa ma uit la poze.Am nevoie de ajutor URGENT.Va rog.

3 răspunsuri:
| RoberT_2406 a răspuns:

Nu mai ai spatiu in memoria telefonului.

Foloseste browserul de fisiere pentru a accesa memoria telefonului si sterge pozele stocate in folderul Images.

Daca asta nu merge foloseste Nokia PC Suite pentru a da un format la telefon.

| bradysandro a răspuns:

Se pare ca nu doar eu am problemele astea la Nokia al meu. eu am n81

| Loloz a răspuns:

Si nu vad cu ce m-ati ajutat rolling eyes?