| ILoveMy01 a întrebat:

Ajutor!
Deci, ieri calculatorul functiona perfect, acum insa cand trebuia sa aprind calculatorul, mi-a aratat ceva, cum ca ceva din calculator poate avea erori si poate aduce virusi. Dupa cateva secunde, s-a aprins, dar nicio aplicatie instalata nu mai era. Ce trebuie sa fac?
Dau funda, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Userrr a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul.

| ILoveMy01 explică (pentru Userrr):

Pai si daca reinstalez windows-ul, va revenii la cum a fost ieri?

| Kizei a răspuns (pentru ILoveMy01):

Da-ne si tu macar codul sau numele erorii si cand iti apare eroarea (la boot sau in loading screenul windowsului).

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce scrie?