| OPustoaica a întrebat:

AJUTOR crying
Laptopul meu nu merge fara incarcator. Si astazi de dimineata eram pe facebook pe Google Chrome. Si din greseala am scos laptopul din priza, si s-a stins sad
Iar acum cand am intrat pe laptop nu mai mi se deschide facebook pe niciun browser crying (Am Mozilla care din cate am cautat nu stiu ce trebuie sa ii fac thinking sa imi schimb windows-ul. ca nu se mai deschide), in chrome nu mi-l deschide, in opera nu sad si am instalat si safari sad si tot nu straight face ce sa fac? adica ce s-a intamplat si cum pot remedia? crying

3 răspunsuri:
| alas a răspuns:

Ce iti scrie ca poate te pot ajuta

| OPustoaica explică (pentru alas):

Aceasta pagina web nu este disponibila. si
Hopa! Google Chrome nu a putut găsi www.facebook.com
Încercaţi să încărcaţi din nou: www.­facebook.­com
Sugestii suplimentare :(

| alas a răspuns (pentru OPustoaica):

Ai putea incerca sa reinsalezi chrom-ul