| LaurentiuSk8 a întrebat:

Ajutor! Mai intai salutare Detin un laptop Asus f552c si am urmatoarea problema: cand conectez laptop-ul la incarcator ledul(portocaliu) indica ca bateria se incarca, dar privind procentul bateriei din windows acesta indica ca el scade si nu creste. pe scurt nu reincarca bateria. presupun ca este mufa de alimentare! aaa. era sa uit. am incercat sa incarc bateria la alt laptop si voila! voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| DeutzzaAndre a răspuns:

Te-as sfatuii sa te duci la cineva expert in calculatoare/laptopuri. E cel mai bine big grin