| LDCCristi a întrebat:

Ajutor! Mi-a dat varmiu o placa video dar are mucegai pe pinii aia galbeni.Am dat cu peria de dinti dar nu s-a luat.Cand bag merge dar vede niste scrisuri. Deci cu ce sa curat pinii aia galbeni?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Incearca sa cureti usor cu o vata cu putin Cilit Bang sau cu TRIUMF, s-ar putea sa nu fie mucegai, ci rugina(oxid), pe urma incearca sa freci usor cu o periuta de dinti!

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Sa intrebe trolli!

| CPAElites a răspuns:

Cureti cu ceva metalic o surubelnita
freci usor acolo..ai grija sa nu rupi vreun chip ca strici placa

| CPAElites a răspuns:

Si ala nu e mucegai copile laughing
E oxid! Trollule!

| marfa a răspuns:

Pui doua trei picaturi de spirt pe o bucata de vata dupa care o storci si stergi pini