| AndraB69 a întrebat:

Ajutor! Mi-am dezactivat contul google, iar acum, cand incerc sa schimb contul pe google play nu merge! Imi arata o poza in care trebuie sa introduc literele ciudate(si am facut asta), iar problema e ca nu se mai termina! Spune-ti-mi ce sa fac, va rog!

2 răspunsuri:
| Viorel47gk a răspuns:

Singura posibilitate este sa sa ti faci un nou cont google pe goole, tastezi, creare cont google, sau creare g mail si il faci apoi il introducu acolo unde ti cere, dac tot nu merge si ai nevoie neeaparata, reformateaza ti telefonul totul va veni de la sine apoi. mult succes

| AndraB69 explică (pentru Viorel47gk):

Multumesc mult de tot!