| KdyL a întrebat:

AJUTOR. mi-am pus model dinacela de deblocare la telefon si l-am uitat si nci cont de google nu am ca sa dau acolo unde zice ca am uitat modelul. SMART$ va rog din suflet ajutati-ma repede. funda mare si multa sanatate sad

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Trebuie resoftat. o sa pierzi toata informatia ce o ai in telefon.

| Marian_Marian_1995 a răspuns:

Ori iti aduci aminte ori il duci la o firma de reparati sa.ti bage softw din nou

| mihaimmm a răspuns:

Cauta pe net cum sa face un hard reset la acel model de telefon si e imposibil sa nu gasesti cv folositor, o sa pierzi tot ce ai in telefon dar daca scoti cartela si cardul sd nu cred ca o sa pierzi mare lucru

| Secret1212 a răspuns:

Prietene, e simplu.
Daca ai garanției la telefon trimite-l de unde l-ai luat.
Suna ( fiindcă trebuie sa ai nr de telefon de la producatori sau de la cei care ai cumpărat telefonul ) la numerele de telefon pe care le-ai primit de la hârtiile telefonului.
Dacă nu mai garantie, i-l duci la reparat la un magazin care se ocupa cu chestii de astea ( le gasesti la oraș )
Sper ca te-am ajuta laughing