| Sara2 a întrebat:

Ajutor, mi-au blocat contul de yahoo, nu merge sa intru nici pe mail nici pe mess, imi cere intrebarile acelea de siguranta desi bag parola corect insa nu le mai stiu, help, cum il deblochez? funda, va rog din suflet sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

De obicei id-ul nu merge daca cineva a incercat sa intre pe id-ul tau si parola nu a functionat, in cazul asta contul e blocat 12 - 24 ore, dupa care va merge. Daca nu stii nici intrebarile nu cred ca mai ai sanse sa recuperezi ID-ul.

| MBG a răspuns:

Daca nu mai stii raspunsurile intrebarilor nu ai cum sa il mai deblochezi.
Imi pare rau

| hotdesire a răspuns:

Daca ai intrat de pe pc-ul de acasa si a mers si apoi n-a mai mers, parola e stocata in pc-ul tau. Ai nevoie de un soft ca s-o gasesti. E de povestit, vorbim in private.