| smileyface_7350 a întrebat:

AJUTOR! Mi s-a ars blitul de la aparatul foto, am nikon l110 si nu stiu ce sa fac.ISI REVINE IN CATEVA ORE?

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Daca s-a ars, s-a ars de tot, si nu isi mai revine. Vreifica daca bateria este incarcata bine. Mai dau erori aparatele la folosirea blitzului cand nu au suficienta zeama in acumulator. Sper ca-ti porneste. Succeswinking

| AnonymouS_7265 a răspuns:

Ce fel de blitz ai? Daca ai blitz extern trebuie schimbat.Dar s-a ars blitzul de la aparat isi revine. -_-

| BadCliché a răspuns:

Buna! SI eu am Nikon L110 si mi s-a ars blitul. Eu l-am trimis la Bucuresti sa mi-l repare si mi l-a adus in 4-5 zilehappy Acum e ca nou. Sper ca te-am ajutat.